Sparky (newsparky) wrote,
Sparky
newsparky

3 sec

Оригинал взят у kievbird в 3 sec

Співвітчизники не перестають дивувати. Так, я теж вважаю що наїзди на журналістику це погано, але не все журналістика що таким себе називає. Абсолютно підтримую заборону діяльності т.з. журналіста Савіка Шустера, це потрібно було зробити давно. Адже під ширмою журналістської діяльності людина займається відвертим зароблянням грошей шляхом цинічних маніпуляцій суспільною думкою. Завдяки цій людині, в тому числі, в Україні відбувається те що ми всі зараз спостерігаємо. Люди швидко забули хто ліпив з ригів крєпкіх хозяйственіков, хто робив нікчемному уркагану репутацію солідного промисловця-технократа який потім пхав катком покращення по країні. Ми часто дивуємось: Чому у владі так мало молодих, чесних, діяльних людей?!? Біда вся у тому що вони є, але про них мало хто знає. Самі вони часто просто не в змозі заявити про себе, продертись через весь той пласт сміття що нашарувався в медіапросторі. Пласт який активно підтримується та цементується такими ось "журналістами" та борцунами з цензурою. Саме вони регулярно піднімають на поверхню всіх тих по сім раз зашкварених політичних лузерів для підтримки у суспільстві перманентного СрачоПеремогоЗради. Досить жити в режимі тупорилої акваріумної риби яка жере своє гамно бо в неї у голові пам'яті 3 секунди.

chrysiptera_hemicyanea

UPD: Пилюка злягла і повилазили всі чорти з навколошустеровської тусовки зі своїми дуже важливими мнєніями: Програма та Шустер може не подобатися але заборона це пряма загроза свободі слова в Україні, паростки диктатури та інше ко-ко-ко!

Звісно вони будуть проти бо куди ще можна ходити як на роботу та важно трусити гривами удаваючи бурхливу державну діяльність?!? Загалом дуже зручно - зібрались, почубились, забалакали народу голову та розійшлись по ресторанам бухать. Пара у свисток.
Tags: Украина, перепост
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments